Home
wiadomosci


LISTA
Grzegorz Jaskowski - stanowisko 1, godzina 17-6
Wiesław Wojas - stanowisko 3, godzina 14 w sobotę do 14 w niedzielę
Jarosław Radwan - stanowiska 4/5, godzina 6 rano w sobotę do niedzieli 14
Damian Pochłopień - stanowisko 6, godzina 6 rano w sobotę do niedzieli 6 rano
Sebastain Redisz - stanowiska 7/9/10 od soboty 6 do niedzieli 21, stanowisko 8 od soboty 6 do niedzieli 6
Daniel Kotula - stanowisko 16, godzina 16-6
Dominik Nazim - stanowiska 17/18, godzina 17-6
Sławomir Bienias - stanowiska 23/24/25, godzina 17-6
Marcin Harasimowicz - stanowisko 30, godzina 6 w sobotę + nocka do 6 rano.
 
Pozostanie na kolejny dzień wędkowania należy zgłosić Administracji i złożyć tak samo rezerwację. Osoby nie zgłaszające tego faktu uprasza się o zwolnienie miejsca w niedzielę dla kolejnych wędkujących od 6 rano.
 
Koszt udziału:
- osoba posiadająca karnet - 30,- PLN
- osoba bez karnetu - 50,- PLN
 
Zgłoszenia prosimy kierować do Panów:
- Kazimierz Morek - 888045198
- Damian Smajek - 509513297
Bądź na messenger Łowiska "Pod Dębem".
 
Start 14.08.2021 godzina - 17:00
Koniec 15.08.2021 godzina - 6:00
 
Zapraszamy do udziału.
Administracja Łowiska
 

Drodzy goście Łowiska "Pod Dębem"

 

Prezentujemy kilka okazów złowionych pod koniec lipca oraz w pierwszej połowie sierpnia. Łowcom gratulujemy okazów oraz życzymy kolejnych dużych sztuk na wędkach.

Pozdrawiamy,

Administracja

 

1

21

22

24

28

30

35

38

41

42

43

44

45

47

48

 

Zawody wędkarskie !!!

 

Drodzy odwiedzający Nasze Łowisko "Pod Dębem" pragniemy Was poinformować, że w dniu 24 lipca 2021 roku odbędą się zawody wędkarskie o puchar firmy Ako-System. W związku z tym Łowisko w tym dniu będzie nieczynne do godziny 16. Od godziny 16 normalnie będzie można wędkować.

 

Informacje dotyczące zawodów:

 

Organizatorzy - Łowisko wędkarskie "Pod Dębem"

 

Przyjmowanie zgłoszeń:

Kazimierz Morek – 888 045 198
Waldemar Mijał – 600 779 148
Damian Smajek – 509513 297

 

Program zawodów:
6:15 – 6:45 - rejestracja zawodników w biurze zawodów, wniesienie opłaty startowej,
6:45 – 7:15 - losowanie stanowisk,
7:15 – 8:00 – udanie się na stanowiska, nęcenie etc.,
8:00 - start zawodów,
16:00 - koniec zawodów,
16:00 – 17:00 – ważenie, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród,
17:15 – grill

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/3881940855244530

 

Sponsorzy zawodów:

 

Firma Ako-System

https://www.facebook.com/akosystempl

https://akosystem.pl/

 

Profess Fishing

https://www.facebook.com/professfishing

http://profess-fishing.pl/?fbclid=IwAR2X2jVaFvV-as1ilcpSpLzcrgLTf4r5z1dYSbkBsxqpfD-g2MYoEKyydgs

 

Profess Carp

https://www.facebook.com/professcarp

https://www.profess-carp.pl/?fbclid=IwAR17d4IKNuJvhbcZNChW0Wqh0z6pU7gfT4P3O4JPwr5HqK9NMcTxgIpBqrc

 

Lista zawodników startujących

1. Florian Markiewicz
2. Dawid Jakiełek
3. Kamil Kubas
4. Piotr Bochenek
5. Rafał Jaros
6. Rafał Stomporkiewicz
7. Grzegorz Jaskowski
8. Dawid Nazwalski
9. Darek Chodacki
10. Grzegorz Świadek
11. Paweł Bidas
12. Piotr Panek
13. Patryk Kania
14. Paweł Zegarmistrz
15. Dawid Zegarmistrz
16. Kuba Zegarmistrz
17. Filip Radwan
18. Jarosław Radwan
19. Mateusz Skrzyński
20. Andrzej Flak
21. Tomasz Tymoteusz Summer
22. Miroslaw Konstanty
23. Piotr Szromnik
24. Wiktor Szlachta
25. Marek Szlachta
26. Michał Marczyk
27. Jakub Marczyk
28. Patryk Kamiński
29. Marek Góra
30.
 
Pozdrawiamy,
Organizatorzy
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 1 z 5

Search

Nasi goście

Dzisiaj34
Wszystkie147977

Polecamy

LIDER
Reklama

feed-image Feed Entries


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates vps hosting Valid XHTML and CSS.